برگ 137- اولین قدم تا خانه ی خدا

 

به لطف خدا ثبت نام انجام شد...

وقتی کارت ها  را که عکس زیبایی از کعبه برروی آن بود گرفتم بغض  گلویم را گرفت..

خدایا ممنونم از اینکه دعوتمان کردی.

 

 

 

/ 7 نظر / 17 بازدید
ملودی

بارانه جون گلم اگه بدونی من الان چقدر ذوق مرگم .همه رو خوندم تازه فهمیدم قبول شدی مبارککککککک باشه عزیزم آفرین بهت واقعا تبریک میگم و خوشحالم که همونی شد که میخواستی .الهی با دل خوش و موفقیت و شاد و پیروز این دوران درسو طی کنی و موفق بشی .واقعا کار خیلی خیلی خوبی کردی میدونی با اینکارت علاوه بر اینکه خودت خوشحالی ، چه کار مثبتی برای بچه ها انجام دادی و چه الگوی خوبی شدی براشون برای اینکه تلاششونو بیشتر کنن و درس رو جدی بگیرن ؟ خلاصه یه عالمه تبریک و ارزوی موفقیت . الهی که همیشه شاد باشه جمع خونه تون و گل پسر نازنینت هم این دوران شور و حال نو جوانی رو طی کنه و تصمیماش پخته و درست بشه . در مورد فیش حج هم یه عالمه مبارکه .الهی که نوبتتون زودتر باشه و به زودی حاج خانوم بشی و بری خونه ی خدا . میبوسمت عزیزم و واقعا خوشحالم برات . راستی در مورد حلالیت و اینا هم قربونت برم تو کاری که از توانت بر میاد بکن برای یکی که دستش از دنیا کوتاهه و از خدا بخواه که اون قسمتی که دست تو هم نیست رو براش آسون کنه . الهی خیر و برکت این گذشت و دل مهربونت به زندگیت و بچه هات و شوهرت و عزیزانت برسه گلم .[بغل]

ماریا

دوست خوبم شك ندارم كه به همه ارزوهات ميرسي چون دلت خيلي پاكه اما هر كدوم رو در جاي خودش و زمان خاص خودش. براي منم دعا كن اين روزا زندگيم شده كلاف سر در گم .

ماریا

دوست خوبم شك ندارم كه به همه ارزوهات ميرسي چون دلت خيلي پاكه اما هر كدوم رو در جاي خودش و زمان خاص خودش. براي منم دعا كن اين روزا زندگيم شده كلاف سر در گم .

رها-ستایش

به سلامتی دارید میرید خونه خدا؟ یادت نری هر وقت رفی منو مخصوص مخصوص مخصوص دعا کن

یه زن

سلام بارانه جان ممنونم از راهنماییت حتما همینو درست می کنم[بغل][قلب]

زهرا

دلم برات یه ذره شده[گریه]